Recenze Thrustmaster TX Ferrari 458 Italia (Xbox One)

Ověřené recenze Thrustmaster TX Ferrari 458 Italia (Xbox One)

Ověřený zákazník Alza.cz

Michal Hantl

Přidáno: 8. dubna 2016

Zakoupeno v Alza.cz

• S force feedbackem je hraní realističtější a člověk se víc nadře, než bez něj
  • Jednoduché zapojení k xboxu, včetně případné řadící páky a pedálů se spojkou
  • Tam, kde má být na volantu kůže je guma

Bezva volant k xboxu. Na to kolik stál (7 tisíc) mohl mít volant trochu luxusnější provedení.

Pokud jako já váháte jestli jít do Thrustmasteru, nebo Logitechu a budete dokupovat řadící páku, ta od TM je výrazně lepší a volant má větší sílů. Z toho důvodu jsem šel do TM, páku už mám a je to super.

Nastavení funkcí a ovládání: Velmi intuitivní
Ověřený zákazník Mironet.cz

Přidáno: 5. listopadu 2015

Zakoupeno v Mironet.cz

• Blesková odezva na XBOX One
  • Silná zpětná vazba
  • Velmi presne ovladani
  • Pedály klouzou po podlaze - je třeba je o něco zaprit nebo někam nasroubovat.
  • Přívodní kabely (elektřina, USB) by mohly být delší, nicméně staci.

Jsme spokojen, i když cena je v porovnání s uzitnymi vlastnostmi stále velmi vysoká. Platíte zde značku a možnosti rozsireni.
Každopádně doporucuju.

Nastavení funkcí a ovládání: Velmi intuitivní