Logitech G Saitek Farm Sim Controller 945-000062

TOP 23 v kategorii Volanty

Logitech G Saitek Farm Sim Controller 945-000062

Input Devices - Pointing Device - Feature Accessory Name: G Saitek Farm Sim Controller - USB- EMEA - FARM SIM CONTROLLER Device Type: Scroll Wheel/Joysticks/Gamepad Pointing...
5 199 Kč
Garantovaný nákup z CZC.cz

4 dny • 1 variantaZdarma97 % • 87 509 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • Více variant99 Kč94 % • 29 743 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 19 766 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 96 976 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč92 % • 512 436 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta29 Kč91 % • 19 035 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 53 003 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 248 837 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč96 % • 6 192 recenzíDalší informace

• Po roce se volant rozbil tím způsobem, že zatáčí sám
    • Už se mě to rozbilo po druhé když jsem si kupoval druhý
    • Za ty peníze se to nevyplatí
    • Pedály po chvilkách přestanou reagovat a potom zase jdou

Je to nejhorší volant značky Logitech. Určitě nedoporučuji nevyplatí se vám to. Po roce se mě to rozbilo tím způsobem ,že když zmáčknu na nějaký tlačítko tak to samo začne zatáčet a opravím to tak že to vypojím a zase napojím. Tím pádem na nic nemohu klikat. Už jsem to jednou reklamoval a vrátili mi peníze, ale když jsem tomu dal druhou šanci, stalo se to stejné. A myslím že nejsem jediný komu se toto stalo. NEKUPOVAT VYHOZENÉ PENÍZE!!

• , zakoupeno v CZC.cz

• Připojil jsem, zapnul hru, ovládání nastaveno automaticky.
    • Otočný volant o více otáček.
    • Kombinace s ovládacím panelem zlepšuje požitek ze hry.
    • Cena.
    • Přesné ovládání.

Zaujala mě nabídka setu přímo pro hru Farming simulator. Volant: Možnost zatáčení volantu o 900° byla pro mě novinka, která k zemědělské technice prostě patří. Nastavení volantu a limitů jemného zatáčení je perfektní. Volant po jednoduchém nastavení citlivosti funguje v celém rozsahu od "nuly do maxima".
    Pedály: Citlivost plynu a brzy perfektní bez potřeby něco nastavovat.
    Ovládací panel: Plně vybavený ovládací panel, který splňuje požadavky těchto her.
    Souhrn: Příjemná tlačítka s ovládacím joystickem v kombinaci s tlačítky a páčkami na volantu nepotřebují již další ovládání na klávesnici. Vše potřebné je obsaženo v této kombinaci. Tento set opravdu jen připojíte, nastavíte citlivost volantu (nastavuje se až v nastavení hry, ne v systému) a už jen hrajete.

Rozhraní
USB
Počet tlačítek
Zpětná vazba
S pedály
Maximální úhel otáčení
900 °

Input Devices - Pointing Device - Feature

• Accessory Name: G Saitek Farm Sim Controller - USB- EMEA - FARM SIM CONTROLLER
  • Device Type: Scroll Wheel/Joysticks/Gamepad
  • Nominal Weight: 1.16 kg
  • Cable Length: 1.8 m

Warranty

• Warranty Products Returnable: Yes
  • Warranty Term (month): 24 month(s)
  • Warranty Validation Criteria: Serial Number

• Už se mě to rozbilo po druhé když jsem si kupoval druhý
    • Za ty peníze se to nevyplatí
    • Pedály po chvilkách přestanou reagovat a potom zase jdou

• , zakoupeno v CZC.cz

• Připojil jsem, zapnul hru, ovládání nastaveno automaticky.
    • Otočný volant o více otáček.
    • Kombinace s ovládacím panelem zlepšuje požitek ze hry.
    • Cena.
    • Přesné ovládání.

Pedály: Citlivost plynu a brzy perfektní bez potřeby něco nastavovat.