Nejnovější recenze ze sekce Volanty

Thrustmaster T150 Force Feedback 4160628

Thrustmaster T150 Force Feedback 4160628

Přidáno: 7. prosince 2015

(naposledy upraveno 7. prosince 2015)

• Otáčení o 1080°
  • absolutně nic

bombastickej volant opravdu s tím je velká zabáva hlavně třeba na Euro Truck Simulátor 2

Thrustmaster Sada u a pedálů TX Ferrari 458 Italia Edition pro Xbox One a PC 4460104

Ověřený zákazník Mironet.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. listopadu 2015

Zakoupeno v Mironet.cz

• Blesková odezva na XBOX One
  • Silná zpětná vazba
  • Velmi presne ovladani
  • Pedály klouzou po podlaze - je třeba je o něco zaprit nebo někam nasroubovat.
  • Přívodní kabely (elektřina, USB) by mohly být delší, nicméně staci.

Jsme spokojen, i když cena je v porovnání s uzitnymi vlastnostmi stále velmi vysoká. Platíte zde značku a možnosti rozsireni.
Každopádně doporucuju.

Ověřený zákazník K24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. září 2015

Zakoupeno v K24.cz

Přecházel sem z G27 a rozdíl tu je, ale otázkou zůstává, jestli se za tu cenu vyplatí...

Ověřený zákazník Originalky.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. září 2015

Zakoupeno v Originalky.cz

• vše

Přidáno: 12. září 2015

• Super zpracování, výborný feedback, perfektní pedály, podpora ps4,
  • Cena - koupil jsem ho za 8300,- což je super cena. Teď ho za tuto cenu nikdo nenabízí a 11 tis je vzhledem k cenám g27 moc.. Prostě ty rozdíly mezi volanty toho rozdílu ceny nedosahují. Snad jen pro někoho podpora ps4.

V porovnání s G27 pocitově lepší feedback, přijde mi i přesnější ovládání. Brzdový pedál vylepšen, u G27 šel pouze více ztuha oproti plynu a spojce. U G29 dojdete rychle nadoraz dráhy pedálu během které auto brzdí ale bez blokace kol a poté podle síly můžete přidávat brzdný účinek klidně až k blokaci kol. Ovladače na volantu hodnotím jako výhodu vše po ruce, ovládáte i menu ps4, vzhled sice trochu scifi, ale za tu výhodu to stojí. Jediný problém řeším s ruční brzdou, u g27 jsem ji pohodlně vytáhl z tlačítka na panelu řadičky, u g29 na konzoli s řadičkou žádná tlačítka nejsou a volant se mi rozebírat nechce.

Přidáno: 6. září 2015

• nema konkurenci, neskutecne propracovany volant. Naprosto realne rizeni. Maximalne doporucuji

Neni nic lepsiho na trhu !!!

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. srpna 2015

(naposledy upraveno 26. srpna 2015)

Zakoupeno v CZC.cz

• řadící páka není z plastu , úžasná páka pro hraní ETS2 a dalších her

Řadící páku doporučuji všem, kteří si chtějí užít hraní i jinak než na klávesnici.

Přidáno: 10. srpna 2015

• Dobré ovládaní
  • Dobře nastavitelný
  • 180 stupnu
  • Pedály
  • Klouže ze stolu

Dobrý pro začátečníky. Ale po chvilce se mi rozbyly pedály. Jsou s plastu.

• Super zpracování, robustní
  • Feedback při hraní Forzy je famózní
  • možnost nastavení maximálního otočení podle sebe
  • snad jen cena, ale za tu cenu máte hodně parády.

Mám ten volant zatím jen na Forzu Horizon a když jsem to poprvé spustil, nestačil jsem se divit, jak dobře funguje. Vibrace při jízdě, reakce volantu při přejezdu ze silnice ke krajnici. Kolikrát mi strhne ruce a občas mě po pár hodinách začínají bolet ruce, ale to protože nemám kvalitní podstavec a hraju na konferenčním stolku na kolečkách (což moc nedoporučuju). Pokud se budete rozhodovat mezi levnější a dražší verzí tohoto volantu, sáhněte radši po dražším. Přecijen, je to investice na X let a rozhodně se neztratí. Ale pokud máte zájem hrát i něco jiného než auta, tak radši levnější. Mě trochu přestaly bavit ostatní hry. :D

Přidáno: 24. července 2015

• Jak to mam vědět????

Jak to mam vědět

Přidáno: 18. července 2015

• Klouže ze stolu

Klouže ze stolu je na velky h**** nedoporučuji neda se ovlédat protože klouže jedině ho držet mezi nohama.Je na P*c*

• Dobre se ovlada

Nízká cena oproti jiným výrobkům ve stejné kvalitě

Přidáno: 14. května 2015

• Perfektní design.
  • Na krabici je napsáno že je otočný o 180° ale je otočný jen o 90°!

Zaujal mě svým designem a cenou.Na to že to stojí 1 300,- tak je dost dobrý.

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. dubna 2015

Zakoupeno v OKAY.cz

• Jednoduchá instalace
  • Není podrobný manuál

Pro mého desetiletého syna dostačující

Přidáno: 20. dubna 2015

• šloby to na jine volanty????

šloby to na jine volanty

Roman Roman

Přidáno: 6. dubna 2015

(naposledy upraveno 3. prosince 2016)

• Samostatná funkčnost skrze USB
  • Uchycení
  • Nastavitelnost polohy
  • Jednoduchost nastavení
  • Magnetické snímání
  • Možnost výměny krytek
  • Možnost sekvenčního režimu
  • Nastavitelná tuhost chodu
  • Analogový režim pro funkci jako ruční brzda
  • Neautentický pocit z řazení
  • Problematické řazení ze 4 na 5 (zpočátku)

Hned zpočátku chci upozornit na to, že tuto recenzi nepíšu jako majitel ale jako někdo, kdo má několikahodinovou zkušenost s tímto produktem.

Začnu tedy s prvotním nastavením, kdy je potřeba si řadící páku někam uchytit. To probíhá zcela jednoduše, kdy páku nasadíme třeba na desku stolu a dle jeho tloušťky přišroubujeme dolní čelist.
Zde tkví hlavní přednosti tohoto produktu, páku lze nasadit i o 90° pootočeně a vnitřní mechanismus následně otočit, to lze až o celých 360°. Upevnit ji tak není problém za jakýchkoliv podmínek, nejlepší řešení co může být.

Dál již tak pozitivní ale nebudu, páku jsme připojili kabelem do volantu Thrustmaster T300 GTE, postupovali dle návodů, avšak nic se nedělo, až po připojení přímo do USB portu vše ožilo.
Výborné však je, že lze tuto řadící páku využít bez problémů s jakýmkoliv jiným volantem různých značek.
Páka má magnetické snímání polohy, a tak nedochází k žádnému mechanickému opotřebení nějakých spínačů, pouze se provede prvotní kalibrace a může se jít na věc.

A teď jak si vede v akci. Zde musím říct, že je největší slabina této řadící páky. Ještě než se pustíte do montování, doporučuji šroubovákem utáhnout mechanismus ovlivňující tuhost chodu řadící páky alespoň o jednu otočku ve směru hodinových ručiček. Výchozí stav je příliš volný. I po této úpravě však řazení zdaleka není autentické.
Další problém pak je řazení některých rychlostních stupňů, třeba ze 4 na 5 a z 5 na 6 trochu také. Jelikož zde není žádný mechanismus zabraňující zařadit omylem hned vedlejší 7. stupeň, zpočátku s tím člověk hodně bojuje. Po chvíli se vše zlepší a domnívám se, že časem si na to člověk zvykne, přesto to vidím jako negativum. Sedm rychlostních stupňů stejně skoro žádný vůz s řadící pákou nemá, a tak stejně zůstane 7. stupeň nevyužitý.
Rozumné by tak od Thrustmaster bylo, kdyby k řadící páce dávali mimo 8 polohové krytky také nějakou 7 polohovou s šesti stupni plus zpátečkou, takto si ji člověk musí obstarat jinde sám.

Po těch několika hodinách s tímto produktem jsem zcela jistě nepokryl vše, ale chtěl jsem se s vámi podělit o své poznatky.

Řadící páku bych však přesto doporučil, zejména proto že na trhu schází jakákoliv konkurence. Pokud nechcete utrácet horentní sumy za Fanatec a jiné značky, které jsou sice o několik tříd výše, tak vám stejně nic jiného nezbývá.

Ověřený zákazník PATRO.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. března 2015

Zakoupeno v PATRO.cz

• jednoduché ovládání

výborný produkt, jako vánoční dárek měl úspěch

Ověřený zákazník Mironet.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. února 2015