Nejnovější recenze ze sekce Volanty

Trust GXT-27

Ověřený zákazník Obchody24.cz Zuzka

Přidáno: 25. prosince 2013

Zakoupeno v Obchody24.cz

• velmi dobré uchycení volantu
  • mnoho tlačítek na volantu
  • volant se vrací
  • pedály kloužou - ale dá se na to zvyknout

velmi dobrý herní volant za skvělou cenu
i pro PC, i pro PS

• 1A

1A

Ověřený zákazník Originalky.cz Pates

Přidáno: 22. prosince 2013

(naposledy upraveno 22. prosince 2013)

• kvaltní věnec
  • přesný
  • výtečný force feedback
  • měkké pedály, hlavně brzdový
  • opravdu měkký pedál

Volant až na své pedály prakticky nemá chybu. Pokud jste simracer, tak víte, že jedině logitech a pokud nechcete vyhazovat sedmičku za G27, je tohle jasná volba. A ten měkký pedál? Stačí pohledat na youtube a můžete si jej upravit.

Nastavení funkcí a ovládání: Bez problémů

• Uchycení ke stolu (pevné)
  • Jde přepnout režim pro PC nebo PS3 (přímo na volantu)
  • Feedback (vibrace)
  • Design
  • Padne do ruky
  • 20 dalších tlačítek - jsou dobře rozmístěné
  • Skvělý zážitek z hry
  • Značka Ferrari
  • Dlouhý USB kabel
  • CD Instalace + CD příručka (dobře pochopitelná)
  • Moc nekvalitní (lámou se) pedály (ale dají se dokoupit samotné)
  • Pedály začnou vrzat (ten co se nejvíce použivá - plyn )
  • Plastová úchytka ke stolu (dá se jednoducho zlomit)
  • Více ve shrnutí

Tento volant vlastním už přes 2,5 roku.. A jsem s ním spokojen, ale akorát mě štvou docela ty pedály, protože když jezdíte (např. Závodní hry) a třeba dupnete na brzdu tak po 5-ti použitích je zlomená, nebo (např. plyn) začne vrzat protože ho máte skoro vždy zmáčknutý.. Ale pedály se dají dokoupit (a to samotné). Dále jsem velice spokojený s CD příručkou, protože jsem ji hned pochopil (+ jsou tam i obrázky, kde a co napojit atd.). Dále je dobré, že přepnete přímo na volantu režim PC nebo PS3. Dále je dobré, že je ve stylu Ferrari. Ale jak již psali v předešlých recenzích volanty značky Thrustmaster nekupovat... Zdají se sice kvalitní ale bohužel nejsou.. Ale design mají krásně povedený.. Je to spíše tak na půl roku až na rok použivání..

franta franta

Přidáno: 18. prosince 2013

• všechno
  • cena jen trošku

je prostě nejlepší volant na trhu

Ověřený zákazník K24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. prosince 2013

Zakoupeno v K24.cz

OK

Přidáno: 16. prosince 2013

OK

Nastavení funkcí a ovládání: Bez problémů
Thrustmaster Ferrari 458 Italia (Xbox 360)

Thrustmaster Ferrari 458 Italia (Xbox 360)

Přidáno: 13. prosince 2013

• skvělé zpracování
  • za ty peníze je to úžasné a znásobí to zážitek ze hry

Je to super volant, jak vzhledem, tak funkcí. Už chybí jen force feedback, ale za ty prachy to samozřejmě není možní :)

Ověřený zákazník Originalky.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. prosince 2013

• lepší než gamepad
  • přeci jen, volant je volant

Celkem spokojenost, pocitově řízení daleko lepší než na gamepadu i když volant je volant. Pokud ale na volant není místo, tak tohle je dostatečná náhrada.

Ověřený zákazník Originalky.cz Pitrs

Přidáno: 12. prosince 2013

Zakoupeno v Originalky.cz

• není nutná instalace na desku před sebou

optimální řešení

Nastavení funkcí a ovládání: Velmi intuitivní

Lukáš Daněk Lukáš Daněk

Přidáno: 11. prosince 2013

• Velice dobré zpracování
  • Dobře se drží v ruce
  • Je bezdrátový,není potřeba kabel
  • Není velký
  • Velice hezký a ve stejném designu jako obyčejný ovladač
  • Velice hezky svítí přední části
  • Chybí přední tlačítka RB a LB

Tento ovladač je velice dobrý i díky tomu že se dobře drží v ruce ,ale i protože je bezdrátový a vy můžete hrát v pohodlí svého gauče a ne mít nějaký velký volat na stole a hrbit se u něj .Taky ,že je tak lehký ,vás z něho nebolí ruky a můžete hrát do aleluja ,nebo dokud se vám nevybijí baterie ,což je škoda ,že se k němu nedá dokoupit dobíjecí baterka ,když se vám ovladač vybije tak ho jen připojíte k k X-Boxu a můžete hrát dál ,ale to je jen malý nedostatek .Další menší výhodou je design ,který je stejný jak u ovladače, tak se k sobě hodí. Ale taky jsem našel i nevýhodu a to je ,že mu chybí dvě přední tlačítka a tak je využitelný jen na závodní hry ,ale to taky zas moc nevadí .Takže ,když chcete super ovladač ,tak by jste si ho měli koupit ,sice je podle mě trošku dražší ,ale stojí za to :)

Nastavení funkcí a ovládání: Velmi intuitivní

Dali Kuraz Dali Kuraz

Přidáno: 10. prosince 2013

• Dlouhý kabel ,pěkné zpraování držák ke stolu
  • Chibí mi zpětná vazba, zadní přísavka nedrží

Volant je hezky zpracovaný má dlouhý kabel. Řídí se s ním velmi dobře závodní hry ale taky simulátory. Mé zkušenosti jsou velmi dobré až nato že nemá zpětnou vazbu je to docela škoda protože to není takový požitek z jízdy. Ostatním bych ho velmi doporučil je dobrý pro začínající hráče. Příště si dám pozor na to jestli to má zpětnou vazbu. Tento volant patří mezi ty levňejší. Byla to velmi dobrá koupě, cena kvalitě nodpovídá volant je totiž kvalitnější než se zdá. Funguje lépe než jsem očekával. Třeba takový logitech driving force gt má větší cenu než kvalitu tracer zonda je lepší než volant logitech driving force gt. V tomto oboru jsem velmi dobrý protože volanty a výpočetní technikunp prodávám.:-)

Ověřený zákazník Herní svět Ověřený zákazník

Tracer Sierra USB

Ověřený zákazník K24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. prosince 2013

Zakoupeno v K24.cz

• Koupila jsem produkt k Vánocům.Syn si ho také u vás koupil a je s ním velmi spokojený.Zatím je zabalený jako dárek pod stromeček.

Produkt bych doporučila.

Přidáno: 6. prosince 2013

• Výborná cena,
  • menší velikost,
  • 2 možnosti uchycení,
  • příjemné řízení

Hledal jsem volant pro kluka k 8 narozeninám. Doma již jeden volant z dřívější doby méme, ale je velký, těžkopádný, špatně se uskladňuje. Proto jsem to risknul a zakoupil tento. Byl jsem pln očekávání, zda bude fungovat na Windows 7, protože jsem se někde dočetl, že na W7 funguje špatně a navíc ta příznivá cena mne sváděla k domněnce, že se jedná o nekvalitní výrobek. Po zapojení a nainstalování ovládačů z cd, které je součástí volantu jsme spustili první závodní hru, kterou má kluk v pc, myslím že Flat out 2, v nastavení jsme zapnuli mimo jiné i funkci feedback a rozjeli jsme závod a nic, volant nefungoval. Tak jsem skusil vypnout feedback a už jsme frčeli :-) Kluk byl moc nadšený a volant nechce pustit z rukou. Hraje s ním Kobru 11, Euro track simulátor 2 apod. Volant má spoustu tlačítek ke kterým lze přiřadit různé funkce. Moc jsem byl spokojený s uchycením ke stolu - sám volant má přísavku a zespoda stolu se ještě přichytí držákem ve tvaru V a dotáhne ručně maticí a volant se ani nehne. Co se týče otáčení volantu, tak jde lehce a navíc tím, že je oproti jiným volantům menší, tak se drží moc dobře, jak dítěti, tak i dospělému. Pro dítě je navíc výhoda, že přes menší volant lépe vidí na obrazovku. Při otáčení nic nelupe a nevydává podobné pazvuky, takže za tuto cenu to byla výborná volba a určitě jej doporučuji.

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. prosince 2013

Zakoupeno v CZC.cz

• dobře reaguje
  • špatně drží spodní přísavky volantu, chybí C-držáky

Ověřený zákazník Originalky.cz Šimon

Přidáno: 4. prosince 2013

• Mnoho funkcí - spojka, řazení
  • Velké množství hardwarových tlačítek
  • Vyroben z kvalitních materiálů
  • Velmi povedená odezva
  • Volant jak ze skutečného auta
  • Krásný design
  • Hodne kabelů a nutnost zapojovat ho do zásuvky
  • Složitější nastavení

Při pohledu na cenu tohoto volantu, kde komu možná spadne čelist. Ale je potřeba si uvědomit, že před Vámi je právě ten nejlepší volant pro závodní hry na celém světě. Již dříve jsem měl zkušenost používat o něco levnější a dost méně kvalitnější kousek a tak jsem s objednáním tohoto volant chvíli váhal. Není ta cena příliš vysoká? Hned po 5-ti minutách hraní nebudete vložených prostředků litovat. Při hraní máte opravdu pocit jako byste se proháněli ve skutečném autě a cítíte každou nerovnost a kamínek na silnici díky tomu, jakou má volant precizní odezvu. Díky možnosti manuálního řazení je požitek o to výraznější. Pokud jste opravdovým fandou závodních her - neváhejte!!

Ověřený zákazník OKAY.cz jana matoušková

Přidáno: 30. listopadu 2013

Zakoupeno v OKAY.cz

produkt jsem objednala pro vnučku k vánocům a jsem s nim spokojená a doufám že i mé vnučce udělá radost.Děkuji za rychlé vyřízení objednávky a vstříctnost prodavačů na pobočce v Jihlavě.

Ověřený zákazník hry.kuma.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. listopadu 2013